UA-89449291-1

Mieszkania, lofty, apartamenty, domy

Przestrzeń mieszkalna jest możliwa do zaaranżowania w wielu aspektach i różnych formach. Ważne jest aby efekt finalny był połączeniem zabiegów funkcjonalnych i dekoracyjnych. Jest to przestrzeń życiowa, która będzie wykorzystywana przez długi okres czasu, dlatego analiza potrzeb i gustu przyszłych użytkowników jest wstępem do przygotowania projektu. Styl i charakter musi tworzyć spójną całość niezależnie od użytych materiałów wykończeniowych czy umeblowania.
W przypadku mieszkań zachęcamy do wstępnej konsultacji na etapie zakupu czy budowy. Wcześniejsze rozplanowanie inwestycji pod kątem zmiany rozkładu pomieszczeń, zmian elementów niezależnych od konstrukcji budynku na etapie budowy, pozwoli zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty.

Home Staging

Istotą Home Staging jest efektywne i niskobudżetowe przygotowanie nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Zmiany są dokonywane pod kątem docelowej grupy klientów. Polecamy konsultacje w tym zakresie zwłaszcza w przypadku nieruchomości, które są chętnie oglądane przez potencjalnych klientów ale nikt nie decyduje się na zakup. Wydobycie potencjału przestrzeni, uwydatnienie zalet poprzez nieskomplikowane zabiegi przyspieszy czas sprzedaży obiektu. Istnieje również możliwość podniesienia standardu w celu uzyskania wyższej ceny nieruchomości.

Gabinety lekarskie

Pierwszym etapem jest przygotowanie projektu Gabinetu, który uzyska pozytywną opinię i odbiór Inspekcji Sanitarno –Epidemiologicznej. Następnie dążymy do stworzenia przyjaznego miejsca, gdzie barwy i światło stwarzają poczucie bezpieczeństwa, a właściwie wyeksponowane wyposażenie nadaje profesjonalny charakter.

Studia fryzur, urody

Punktem wyjściowym jest określenie stylistyki i charakteru miejsca w kontekście profilu prowadzonej działalności. Istotnym aspektem jest właściwe rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni , gdzie poszczególne strefy przenikają się w sposób bezkolizyjny. Klientowi salonu należy zapewnić otoczenie, które nie będzie przytłaczało czy nużyło tylko sprzyjało odprężeniu, odpoczynkowi, pozytywnym odczuciom, dlatego właściwy dobór kolorystyki i światła jest tu najistotniejszy.

Lokale usługowe, handlowe

W tej przestrzeni najważniejsze jest umiejętne wyeksponowanie produktu, ukazanie jako wyjątkowego w swoim rodzaju. Wnętrze ma być tłem, gdzie akcenty kolorystyczne czy świetlne, współgrają z aranżacją mebli, lad, które usytuowane są w taki sposób aby produkt uczynić dostępnym dla klienta. Styl i charakter powinien przyciągać klientów w sposób subtelny i dostosowany do rodzaju sprzedawanego produktu. Przygotowujemy również projekty koncepcyjne aranżacji sklepów, lokali istniejących lub planowanych wraz z koncepcją strategii marketingowej i brandingowej.
W przypadku wszystkich lokali niezależnie od wykonywanej w nich działalności czy usług zachęcamy do wstępnej konsultacji na etapie zakupu czy budowy, pod względem rozplanowania inwestycji i możliwości organizacji, zmian rozkładu pomieszczeń czy zmian elementów niezależnych od konstrukcji budynku na etapie budowy. Optymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej i obiegu komunikacji możliwe jest na wstępnym etapie inwestycji, zamiast w późniejszym czasie co generuje dodatkowe koszty i stratę czasu.

Hotele, Restauracje, Kluby

Projektowane obiekty z branży HoReCa bez względu na profil tematyczny muszą się wyróżniać, muszą zapadać w pamięć , muszą być marką samą w sobie. Wystrój wnętrza to podążanie za trendami w palecie barw, zróżnicowaniu materiałów, aranżacji oświetlenia. Rynek w branży wymusza ewolucję lokalu w zakresie wystroju średnio co 7 lat, dlatego pierwotny projekt powinien umożliwiać dalsze elastyczne, ekonomiczne zmiany.
Projekt jest odzwierciedleniem wytycznych analizy lokalizacyjnej i strategii marketingowej Inwestycji. Ponieważ współpracujemy z rzeczoznawcami i specjalistami Hotelarstwa i Gastronomii nasze projekty są prawidłowo strefowane, komunikacyjnie bezkolizyjne, uzyskują pozytywną opinię i odbiór Inspekcji Sanitarno –Epidemiologicznej.