UA-89449291-1

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Domy jednorodzinne

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego jest przede wszystkim dostosowany do potrzeb przyszłych mieszkańców pod względem funkcjonalnym. Stylistyka ma balansować pomiędzy gustem właściciela a istniejącym kontekstem miejsca i uwarunkowaniami wynikającymi z przepisów. Określenie budżetu inwestycji pozwala dostosować technologie w jakiej będziemy budować. Natomiast całościowe podejście do projektu z wykonaniem wstępnych aranżacji wnętrz pozwoli na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni i minimalizację kosztów.

Domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej

Zaletą zabudowy szeregowej, bliźniaczej jest optymalizacja kosztów pod względem wydatków związanych z zakupem gruntu pod zabudowę. Jest również odpowiedzią na potrzebę zabudowy intensywnej na małych działkach. Projektując ten typ zabudowy zwracamy szczególną uwagę na aspekt nasłonecznienia poszczególnych części budynku i prawidłowej organizacji komunikacji wewnątrz.

Adaptacje, rozbudowy, modernizacje

Dokonujemy adaptacji projektów gotowych na podstawie dokumentacji przekazanej przez Inwestora. Zalecamy bezpłatną konsultację poprzedzającą zakup gotowego projektu.
Możliwe są adaptacje, zmiany projektów, czy to w zakresie zmiany sposobu użytkowania, zmian konstrukcyjnych, rozbudowy, przebudowy, dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych, przepisów p.poż., modernizacji technologicznej.
W zakresie powyższych prac stosujemy się do przepisów Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wraz ze zmianami.

Budynki użyteczności publicznej

Projektowane obiekty użyteczności publicznej mają być wizytówką firm czy instytucji w nich się mieszczących. Forma obiektu będzie dostosowana pod względem wizualnym do profilu działalności, przy wykorzystaniu nowoczesnych form i rozwiązań architektoniczno – konstrukcyjnych. Szczególnie ważną kwestią w tym przypadku jest projektowanie z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, również pod względem zastosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dzięki szerokiej współpracy z branżystami, specjalistami i rzeczoznawcami możemy zrealizować różne oczekiwania Inwestora.